Msn Hotmail Aç,Outlook Aç,Windows Live Hotmail Aç - Resimli Anlatım

Öncelikle önceden ismi Msn ,Hotmail , Windows Live olarak bilinen fakat daha sonra Outlook olarak değiştirilen e-posta servisinin Microsoft tarafından geliştirildiğini belirtelim.Fakat hali hazırda alacağınız e-mail adresinizin uzantısını hotmail.com , outlook.com.tr , outlook.com şeklinde de alabileceğinizi belirtelim.Outlook , Msn ve diğer adıyla Hotmail'in bugünkü kullanıcı sayısı 440 milyona ulaşmıştır.Bu da Gmail ile başa baş giden dünyada en çok kullanılan e-mail servisinden biri olduğunu göstermektedir.Bu kadar ön bilgiden sonra Hotmail,Msn Messenger ,Windows Live ve Outlook açma başlığımıza geçelim.

Msn Hotmail Aç , Outlook Aç , Windows Live Hotmail Aç - Adım Adım Resimli Anlatım

Öncelikle arama motoruna msn , hotmail veya oulook yazın ve aratın. Karşınıza msn.com , mail.live.com veya outlook.com gibi adresler gelecektir.Hangisine girerseniz girin sonunda daha önce de bahsettiğimiz gibi aynı hesaba yönlendirileceksiniz. Veya kısaca buraya tıklayın.Ve kaydolun veya hesap oluştur linklerine tıkladıktan sonra alttaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.


outlook-hotmail-msn-messenger-live-ac
Ardından yukarıda da göründüğü gibi turuncu okun gösterdiği "bir tane oluştur" linkine tıklayın.Daha sonra alttaki gibi sizlerden bazı bilgileri isteyen bir ekranla karşılaşacaksınız.
Turuncu oklarla gösterdiğimiz boşlukları doldurup en alttaki "Hesap oluştur " butonunu tıklamanız yeterli.Artık sizinde bir outlook , hotmail veya diğer adıyla msn messenger hesabınız var.E-posta kutunuza girerek kendinize göre kişileştirmeler yapabilir ve iş,arkadaş,aile görüşmelerinizi dünyanın neresinde olursanız olun ücretsiz olarak takip edebilirsiniz.

Son