Yandex Mail Aç - Resimli Anlatım

Yandex.Mail , Rus BT şirketi tarafından Haziran 2000 yılında kurulmuştur.Olağanüstü özellikleri sayesinde milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.Özellikle kendinize göre kişileştirebileceğiniz 30'un üzerinde tema ve renk barındırmaktadır.Oldukça esnek bir arayüze sahip olan yandex mail kullanım kolaylığı sağlamaktadır.Özellikle de mail arayüzünde barındırdığı anti virüs özelliği ile ,mailbox'ınızın daima güvende kalmasını sağlar.Bu kadar ön bilgiden sonra yandex mail nasıl açılır başlıklı konumuza geçelim.

Yandex Mail Aç - Resimli Anlatım

Öncelikle bu adrese girin. Ardından alttaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.Turuncu okla gösterdiğimiz "Kayıt" linkine tıklayın.

Ve üstteki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.İşte buradan sonra turuncu oklarla gösterdiğimiz alanlara sırasıyla Adınızı, Soyadınızı,Kullanıcı adınızı (İngilizce karakter olmasına dikkat edin) ,İki kez Şifrenizi ve olası bir durumda hesabınızı kurtarabilmeniz için cep numaranızı girip "Kaydol" sekmesine tıklamanız yeterli.Yandex mail nasıl açılır sorusuna açıklık getirmeye çalıştık,umarız faydası olmuştur.