Yahoo Mail Aç - Resimli AnlatımyahooYahoo, ilk olarak bir arama motoru olarak hayata geçmiştir.Halihazırda Yahoo,hem bir haber sitesi olarak hem de bir mail servisi olarak hizmet vermektedir.Şuan itibariyle dünyanın en büyük 5. sitesidir.Hadi sözü fazla uzatmadan Yahoo mail nasıl açılır,yahoo mail nasıl kurulur,yahoo eposta nasıl açılır; resimli olarak anlatmaya başlayalım.
Yahoo Mail Aç - Resimli Anlatım

Öncelikle yahoo mail'in resmi sitesi için buraya girin.Alttaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.


yahoo-mail-nasil-acilir

Gördüğünüz gibi yahoo mail'in giriş ve kaydol sayfasıdır.İster kullanıcı adınızı yazıp "git" diyebilir , ister de "Kaydol" sekmesine tıklayabilirsiniz.Ve alttaki gibi bir kayıt şablonu ile karşılaşırsınız.


yahoo-mail-nasil-acilir

Ad,Soyad,Doğum tarihi,cinsiyet,parola,cep telefonu numarası ve istediğiniz e-mail'inizin adresini girerek Yahoo mail ,Yahoo e-posta'nızı oluşturmuş olursunuz.Tabi alttaki gibi cep telefonu numaranızı doğrulamanız gerekmekte.


yahoo-mail-cep-dogrulama


Cep telefonunuza gelen 5 rakamlı kodu üstte turuncu ok ile gösterdiğimiz yere girmeniz ve "doğrula" sekmesine tıklamanız yeterli.Tüm yapmanız gerekenler bunlar.Doğruladıktan sonra yahoo mail,yahoo e-posta,yahoo e-mail şablonu içerisine yönlendirileceksiniz.İstediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.Tüm sevdiklerinizden ve iş başvurularınızın sonuçlarını artık yahoo mail'inizden takip edebilirsiniz.Artık sizinde bir yahoo mail'iniz var.Güle güle kullanın.