Mynet Mail Aç | EMAİL AÇ

Mynet Mail , bir mynet hizmetidir.Yıllardır Türkiye'de hizmet vermektedir.Ülkemizde, kullanıcı sayısı milyonlara ulaşmış ve en çok mail abonesi barındıran ilk servis olabilmeyi başarmıştır.Şimdi adım adım resimli olarak mynet email açma işlemini anlatacağız.

Mynet Mail Açma ve Mail Hesabına Giriş - Resimli Anlatım

Öncelikle mynet mail'in bu adresine tıklayın ve anasayfasına giriş yapın.Alttaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.
mynet-email-ac

Tabi burada isterseniz alttaki turuncu dikdörtgen ile gösterdiğimiz gibi sosyal medya hesapları ile de kolaylıkla hesabınızı alabilirsiniz,ancak biz ilk kez mynet email açacaklar için anlatacağımız için turuncu ok ile gösterdiğimiz gibi "Hesabımı oluştur" sekmesine tıklayarak devam edeceğiz.
Bu sekmeye tıkladıktan sonra alttaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.


mynet-email-ac-mail-kur
Burada da gösterdiğimiz gibi turuncu oklarla gösterdiğimiz bilgileri tek tek doldurun.Ardından en altta kırmızı ok ile gösterdiğimiz "üye olmak istiyorum" sekmesine tıklayın.Ardından alttaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.


mynet-mail-kur
Gördüğünüz gibi üyelik işlemi tamamlandı.Şimdi de mail kutumuza kadar ilerleyelim.Üstteki fotoğrafta göründüğü gibi turuncu ok ile gösterdiğimiz "Email" sekmesine tıklayın.Ardından alttaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.


mynet-mail-girisi
Üstteki fotoğrafta da görüldüğü gibi üye adınız ve mynet email adresiniz net bir şekilde görülmekte.Şimdi bu sayfadan hesabınızı aktive etmeniz istenmekte.Tamam butonuna tıklayarak hesabınızı aktif edebilirsiniz.Ardından alttaki bir mail kutusu ile karşılaşacaksınız.


mynet-hesabi-kur

İşte hepsi bu kadar.Artık sizinde mynet mail hesabınız var.Rahatlıkla mailleşmelerinizi üstteki mail inbox kutunuzdan takip edebilir,ayrıca iş arkadaşlarınıza,sevdiklerinize veya üyeliklerde mail atabilirsiniz.